TESLA MÜÜK

Elu elektriliselt – Vali Tesla, vali tulevik.

Tesla model 3

Tesla Model 3 on sõiduk, mis on loodud selleks, et muuta teie sõidukogemus täiesti uueks tasandiks. Selle elegantne ja aerodünaamiline disain ei paku mitte ainult pilkupüüdvat välimust, vaid tagab ka suurepärase energiatõhususe, aidates vähendada keskkonnamõju. Model 3 salong pakub ülimat mugavust ja kvaliteeti, luues sõidurõõmu nii juhile kui ka reisijatele.

Tesla Model Y

Tesla Model Y on täiuslik kombinatsioon stiilist, mugavusest ja jõudlusest. Selle sõiduki aerodünaamiline disain ja sujuvad jooned tagavad mitte ainult muljetavaldava välimuse, vaid ka efektiivsuse. Lisaks pakub see kompaktne linnamaastur suurepärast ruumikust nii reisijatele kui ka pagasile.

Tesla Model s

Tesla Model S on varustatud täieliku elektrilise jõuallikaga, mis pakub muljetavaldavat kiirendust ja võimsust. Tesla Model S suudab pakkuda ületamatut jõudlust ja sõidunaudingut tänu oma tippklassi elektrimootoritele ja täiustatud akutehnoloogiale. Lisaks sellele pakub Model S suurt sõiduulatust, võimaldades teil mugavalt sõita ka pikemaid vahemaid.

Tesla Model x

Tesla Model X on loodud selleks, et pakkuda suurepärast sõidukogemust kõigile seiklushimulistele peredele ja aktiivsetele elustiilidele. Sõiduki silmapaistev disain ja elegantne välimus koos võimsate omadustega loovad muljetavaldava kombinatsiooni. Model X pakub ka ruumikust, kus on kuni seitse täiskasvanud reisijakohta, ja suurepärast pagasiruumi, et mahutada kõik vajalikud varustus ja reisikotid.

Tehnoloogia

Ületamatu tehnoloogia, esmaklassilised materjalid ja palju jalaruumi.

Turvalisus

NHTSA 5-tärnise ohutushinnangu igas kategoorias ja alamkategoorias. 

vabadus

Saate igal ajal kodus laadida või ühendada teel olles vooluvõrku, millel on juurdepääs enam kui 45 000 ülelaadurile kogu maailmas.

TELLI UUS TESLA OTSE TEHASEST

  • Hoolitseme kogu paberimajanduse eest;
  • Omame suurepärast kogemust autode tellimisel;
  • Olemas väga head lahendused liisingute jaoks;
  • Aitame elektriauto riikliku ostutoetuse taotlemisel;
  • Oleme põhjalikult kursis Tesla sisemaailmaga;
  • Meie teenustasud on soodsad.

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

TESLA MODEL 3

Küsi pakkumist

TESLA MODEL Y

Küsi pakkumist

TESLA MODEL S

Küsi pakkumist

TESLA MODEL X