Telli kindlast kohast

Aitame teha parima valiku autode seast

1.

Täitke blankett oma andmetega ja saatke see meile. Palun kirjeldage täpsemalt ja näidake ära oma eelistused, et meie spetsialistid saaksid pakkuda teile sobiva sõiduki.

2.

Meie spetsialistid valivad Teie kriteeriumitele vastava sõiduki välja ja võtavad teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul. Kui olete huvitatud konkreetsest autost, teostame koheselt taustakontrolli.

3.

Kui autoga on kõik korras, siis koostame teile hinnapakkumise.

4.

Määratakse kindlaks makseviis. Hinnapakkumine saadetakse kliendile, kui maksmisel ei osale kolmandad isikud (pangad, liisingufirmad). Kui ostmine toimub liisinguga, saadetakse hinnapakkumine panka.

5.

Kui kõik on korras ja te soovite sõiduki tellida, kinnitatakse tehing lepinguga.

KUIDAS SÕIDUKIT TELLIDA?

Automarkide ja mudelite valik on nii suur, et nende tundmaõppimine, võrdlemine ning parima variandi leidmine võtab palju aega. Enamik meist ei taha kulutada auto otsingutele liiga palju aega. Lisaks, ostes autot välisriigist on risk alati suurem. Selleks, et vältida ebameeldivusi auto ostmisel väljaspool Eestit ning säästa aega, pakub Nordauto sõidukite tellimise teenust.

EUROOPAST TELLIMINE

Me garanteerime, et sõiduk toimetatakse kohale õigeaegselt ja heas tehnilises seisukorras. Tarneajad sõltuvad sõiduki asukohast. Autode transporti teostab meie partner, kes on assotsiatsiooni ECG (European Association of Vehicle Logistics) liige.

  • Säästame teid ajakulust, mida auto väljavalimine nõuab.
  • Me kontrollime auto ja müüja tausta – hooldused ja võimalikud avariid.
  • Kõikide dokumentide vormistamise teeb Nordauto.
  • Võimalik osta otse liisingu nimele.
  • Vana auto sobib sissemakseks.

Küsi pakkumist

TELLI ELEKTRIAUTO

Küsi pakkumist